Paweł Buławka

Dyrektor Zarządzający
e-mail: pawel@medos.pl

Dział handlowy

Andrzej Lewoń

Kierownik Działu Handlowego - Polska
e-mail: andrzej@medos.pl

Tomasz Poniatowski

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: tomek@medos.pl
woj.: podlaskie, łódzkie, lubelskie

Zbigniew Myszka

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: zbyszek@medos.pl
woj.: warmińsko-mazurskie, mazowieckie

Przemysław Lasowski

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: przemek@medos.pl
woj.: opolskie, małopolskie, podkarpackie

Marcin Mątewski

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: marcin.m@medos.pl
woj.: zachodniopomorskie, pomorskie

Karol Przybylski

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: karol.p@medos.pl
woj.: śląskie, świętokrzyskie

Krystian Konopacki

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: krystian.k@medos.pl
woj.: kujawsko-pomorskie, dolnośląskie

Błażej Gawroński

Doradca Techniczno-Handlowy
e-mail: blazej.g@medos.pl
woj.: lubuskie, wielkopolskie

Dział sprzedaży

Martyna Targos

Dyspozytor działu sprzedaży - reklamacje
e-mail: martyna@medos.pl

Paulina Kuras

Specjalista ds. realizacji zamówień
e-mail: paulina.s@medos.pl
woj.: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, dolnośląskie

Agnieszka Śmigielska

Specjalista ds. realizacji zamówień
e-mail: agnieszka@medos.pl
woj.: podlaskie, łódzkie, lubelskie

Monika Latko

Specjalista ds. realizacji zamówień
e-mail: monika.l@medos.pl
woj.: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie

Marta Makulec

Specjalista ds. realizacji zamówień
e-mail: marta@medos.pl
woj.: opolskie, małopolskie, podkarpackie

Karina Jagodzińska

Specjalista ds. realizacji zamówień
e-mail: karina.j@medos.pl
woj.: wielkopolskie, śląskie, świętokrzyskie